Kiekvieno Jūsų parama leidžia vystytis Žalių idėjų projektui,
dėkojame kiekvienam, prisidėjusiam prie šio gražaus ir kilnaus sumanymo. 
Dalinamės su Jumis džiaugsmu, patiriamu kartu su įgyvendintais projektais.


2016m.
lapkričio 9 d. dalyvavome Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos akcijoje “Pasitikrink = gyvenk!”, skirtoje vėžio prevencijai. Kartu su kitais savanoriais ir vilniečiais uždegėme tamsoje šviečiantį žvakučių taką, primenantį apie vėžio grėsmę bei suteikiantį vilties, kad šiai ligai mes galime pasipriešinti. Kasmet nuo vėžio Lietuvoje miršta apie 8 tūkst. žmonių. Būtent tai ir simbolizavo žvakutės – jų uždegta 8 tūkst. vnt. Lietuvoje su vėžio diagnoze gyvena daugiau nei 80 tūkst. žmonių, tai antra pagal dažnumą mirties priežastis. 
Inicijuodama akciją asociacija kartu su partneriais – sergančiųjų vėžiu draugijomis bei žinomais žmonėmis - aktualizavo vėžio prevencijos svarbą ir skatino diskusijas visuomenėje, ką kiekvienas iš mūsų darome ir ką turėtume daryti, kad vėžys vis dėlto netaptų mirties nuosprendžiu. Tokiu būdu asociacija siekia suteikti vilties, kad vėžys yra liga, kuriai mes galime pasipriešinti. 
Pateikiame daugiau statistikos ir finansinės apsaugos kritinės ligos atveju sprendimo pavyzdį.


2016 m.
padovanojome 30 vnt. ąžuoliukų (5 metų sodinukai) jauniesiems ūkininkams Jūratei ir Audriui iš Trakų rajono. Tai - jūsų ir mūsų dovana tiesiog geriems  žmonėms, draugams, kaimynams ir jų vaikams, ir keliautojams, apsistojantiems naujai kuriamame kempinge; bet apie tai patys naujakuriai Jums papasakos:) Iš savo pusės tegalime pasakyti, kad Jūsų lauks nuostabus derinys: draugiški žmonės, įdomus kraštovaizdis, natūrali gamta.

2015
metais pravedėme 5 nemokamus seminarus skirtinguose LT miestuose, mokydami ieškoti partnerystės ryšių tarp nevyriausybinių organizacijų ir komercijos atstovų, siekiant švietėjiškos bei sveikatinančios naudos visuomenei, o taip pat ir pajamų dalyvių verslui. Šią veiklą tęsime ir ateityje, susidomėjusieji (individualios veiklos, įmonių atstovai, organizacijos, o taip pat ir savanoriai, siekiantys padėti NVO)  registruojasi http://www.zaliosidejos.eu/paslaugos