Rekomenduojame: "PAYSERA"!

Paysera ar PayPal?

Mes - už lietuvišką variantą, paslaugų spektru ir įkainiais maloniai stebinantį kiekvieną sistemos naudotoją. 

Palyginkinkime: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/paypal-ar-paysera-pasaulinis-gigantas-ar-lietuviska-alternatyva-231-528127

Paysera, išsamiau:                                   
//media.voog.com/0000/0032/6804/files/paySera.pdf

Registruokitės, išmėginkite, naudokitės:                
https://www.paysera.lt/ref/1208318
Dalinkitės su mumis savo įspūdžiais, norais, pastebėjimais; rekomenduokite draugams.

Naujas plėtros etapas

Kuriame naudas, jas išsaugome, kokybiškai aptarnaujame klientus, todėl džiugiai papildome naujienas:
2015 metais pravedėme 5 seminarus skirtinguose LT miestuose apie kompleksinius sprendimus ir jų naudą įvairiems vartotojų segmentams bei tiems, kas tokias naudas teikia. Dabar, 2016m. veiklą papildome rekomendacijų teikiamas privalumais: Lietuvoje tai nauja paslauga, kurios būtinumą padiktavo laikmetis, verčiantis prisitaikyti prie vis labiau pavargusių nuo nebeefektyvios veiklos aktyvių pardavėjų ir pirkėjų, nebeapsiginančių nuo įkyriai peršamos reklamos...
Pasaulyje daug įmonių, suburiančių verslo atstovus tam, kad šie dalintųsi prasmingomis rekomendacijomis, kuriančiomis ir auginančiomis pasitikėjimą, vėliau - ir apyvartumą.
 Mes apjungėme dar daugiau galimybių: dirbame ne tik pelningai, bet ir dalinamės pelnu su savo partneriais, išmėginusiais vieną ar keletą iš mūsų siūlomų veiklų, besidalinančiais įgyta patirtimi su naujais potencialiais klientais.
Jei esate patikimas, sąžiningas sau ir kitiems bei ieškote būdų, kaip save realizuoti ar uždirbti iš mėgstamos veiklos, įvertinkite pasiūlymą:                               
http://www.zaliosidejos.eu/projektai, 
tuomet susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:  
http://www.zaliosidejos.eu/paslaugos

Susirinko daugiavaikės šeimos

Daugiavaikes šeimas vienijanti asociacija "MES" atšventė 2 metukus! :)
Parašėme šypsenėlę, nes po visų gautų vaikiškų ir suaugusiųjų šypsenų bei geros energijos, kitaip tiesiog nebeįmanoma. Pavykęs renginys, kurio metu mamos buvo lepinamos rankų masažais; vaikai piešė, lipdė, pynė, karpė; klausėmės puikios styginių instrumentų muzikos, dalinomės džaugsmu, kartu su paruoštomis dovanėlėmis. Jurgita Pocienė, iniciatorė ir vadovė, besilaukianti mama, besirūpinanti savo ir kitomis daugiavaikėmis šeimomis pasidalino įspūdinagais organizacijos rezultatais, o mes nuo šiol teiksime nemokamas finansines konsultacijas visiems daugiavaikių šeimų organizacijos nariams, linkdėdami visokeriopos sveikatos: fizinės, dvasinės ir finansinės.    drauge MES - laimime.pdf

Svarbiausia - bendravimas

Jau visi žinome, kad šių dienų svarbiausias ginklas (laimė ir nelaimė) - galimybė bendrauti be ribų. Informacijos sklaida beribė ir dabar jau nebeatskiriama kiekvieno žmogaus dalis. Tad... jei internetas jau yra Tavo gyvenimo dalis, tapk ir Tu jo/interneto dalimi.
Kažkada viena svarbiausių užduočių buvo tapti bent kažkokio lopinėlio žemės savininku. Kuo daugiau, tuo - geriau. Dabar didelė dalis gyventojų nebesiekia valdyti ūkių, perskelia gyventi į miestus, o dar daugiau... į internetą. Jau niekam nebėra paslaptis, kad didelė gyvenimo dalis - internetinė (dažnai jau net ir painiojama, kuris dalis yra svarbesnė, tikresnė).
Taip, internetas, informacijos sklaida ir jos pasiekiamumas vis greičiau skverbiasi į kiekvieno gyvenimą. Jei Tavajame tai jau yra, verta šioje terpėje turėti ir savo "žemės lopinėlį". Paprastam (internetiniam) gyvenimui užteks nemokamos versijos: http://www.voog.com/?referrer=zaliosidejos; jei norėsi čia (internete) gyventi / veikti, aktyviau, visa tai atliksi už simbolinę kainą: http://www.voog.com/?referrer=zaliosidejos
P.S.: mes ir patys tuo naudojamės, 100% rekomendacija!

Apie lietuvių finansinius įpročius

Atliktas tyrimas apie lietuvių finansinius įpročius stebina rezultatais:
atskleista, jog lietuviai nerimauja dėl galimų finansinių nesklandumų esant neplanuotoms situacijoms, tačiau nesiima priemonių situacijai keisti. Kodėl? 
  • Vis dar žemas gyventojų finansinis raštingumas (trūksta žinių, kaip tinkamai planuoti savo ir savo šeimos biudžetą);
  • Neturime finansinės apsaugos tradicijos (finansinės apsaugos priemonės daugumos gyventojų nelaikomos nei būtinybe, nei prioritetu);
  • O gal koją kiša „išlaikytinių“ mentalitetas? 
Apie situaciją plačiau: Lietuviai ir finansinis saugumas.pdf 

Bendruomenių jėga

Dabar madinga priklausyti kokiai nors bendruomenei. Ir ne be reikalo!
Taip, ir vienas karys lauke - karys, tačiau kai tokių susidaro bendruomenė, tai - jau jėga.

Kodėl tai tapo madinga? O gi tapome paprasčiausiai praktiški: grupiniai pirkimai/paslaugos "duoda" mažesnę kainą, grupės atstovavimas dažniau pasiekia tikslą, bendraminčiai vos pabuvę kartu jaučia parnerystės malonumą ir t.t. 

Vis labiau populiaru burtis į nevyriausybines organizacijas, profsąjungas, klubus, vienijančius bendraminčių interesus. Dabar visos, bet kokios didelės grupės, apjungiančios masinius kiekius narių, gali sukurti dar didesnę pridėtinę vertę savo nariams, pasinaudodamos ne tik įgyta jėga, bet ir valstybės teikiama parama. 

Kaip tuo pasinaudoti padėsime susigaudyti ir mes, o pradžiai kviečiame susipažinti su nauja bendruomenėms skirta programa: http://zaliosidejos.edicy.co/paslaugos/lojalumo-programos-nuolaidu-sistemos/programos-organizacijoms

Į sveikatą!

Įsiklausykite į save, išgirskite, kai organizmas prašo papildomos paramos, kad išliktų sveikas ir ištikimai mums tarnautų.

Mums draugiški "Gamtos namai" džiugina vartotojus, kainas sumažindami kartais net iki 90% ("Auksinė žuvelė", "TEDIS", "ZIPPY", kiti žinomi vitaminai) bei stebina maloniais siurprizais nuolatinius vartotojus, sveikatos ambasadorius.

Domėkitės, registruokitės (mes neparduodame). 
Daugiau informacijos: http://www.zaliosidejos.eu/sveikatinimas